Ansatte
Tore Engemoen
Tore begynte, som mekaniker i firmaet i 1997, etter mange år på S.Dalby & Co Etft i Løten. I tillegg til vanlig motormekaniker er hans spesialitet sylinderboring, dieselpumper og dyser, samt vår mest brukte veivsliper.
Svein Erik Karlsen
Svein Erik jobbet, som mekaniker i firma Ilseng Motor i 1983-1995. Han har vært ansatt i ØMV siden oppstarten i 1995. Sveins hovedoppgave er topplokk, men han utfører alle oppgaver innen motorfaget. Svein Erik har to fagbrev, som bilmekaniker på lette kjøretøy og motormekaniker.
Edel Granerud Randgaard
Edel jobbet i firmaet Ilseng Motor, som kontormedabeider, kundemottaker og på delelageret fra 1985-1995. Hun ble ansatt, som administrator i ØMV fra oppstarten i 1995. Edel tar seg av den administrative siden av selskapet, delelageret, ordremottak og regnskap. Trenger du rimelige deler med god kvalitet eller pristilbud på reparasjoner - er hun den rette å prate med.
Nr. 4 : - Venter på en kloning av Tore & Svein i yngre format :-)

